Potężny cios dla rodziny zmarłego wokalisty Linkin Park! To co robią fani przeraża...

Potężny cios dla rodziny zmarłego wokalisty Linkin Park! To co robią fani przeraża...

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Zobaczył to na obrazie sprzed 100 lat i doznał szoku! Internauci nie mają złudzeń! To dowód na... [FOTO]
Zobaczył to na obrazie sprzed 100 lat i doznał...

Śmierć Chestera Benningtona była ogromną stratą nie tylko dla najbliższych muzyka, ale również dla fanów muzyki Linkin Park. Rodzina muzyka i przyjaciele otrzymali wsparcie od wielu osób z branży, wiele zespołów w hołdzie dla wokalisty grało piosenki Linkin Park. Jednak wielu fanów zespołu nie mogło liczyć na wsparcie. Część z nich nie poradziła sobie z odejściem Chestera i poszła w ślady muzyka.

 

Z pewnością dla rodziny Chestera Benningtona to kolejny cios, jaki otrzymała w niedawnym czasie. Tym razem pochodzi on od fanów, którzy nie poradzili sobie z odejściem muzyka. Pojawiają się osoby, które idą w ślad za liderem Linkin Park. Magazyn The Pulse of Radio poinformował, że pojawiają się pierwsze próby samobójcze. Jedną z nich jest ta z Argentyny. 15-latek na wzór Chestera popełnił samobójstwo, wieszając się na pasku od spodni. Na jego odtwarzaczu znaleziono całą dyskografię zespołu. 

 

Świadomość, że są osoby, które biorą przykład z samobójstwa Chestera, to dla rodziny zapewne nieprzyjemne doświadczenie. Jednak bliscy muzyka zamiast jedynie ubolewać, postanowili wyjść naprzeciw, by przeciwdziałać samobójstwom, które spowodowane były stratą wokalisty Linkin Park. Rodzina chce uświadamiać cierpiących fanów, że samobójstwo nie jest lekarstwem na trudy życiowe i niczego nie rozwiązuje. W planach jest również stworzenie organizacji, której celem byłoby wspieranie osób z myślami samobójczymi. Potrzebujący pomocy mogliby ją uzyskać za pośrednictwem strony internetowej, na której mogliby anonimowo poszukać wsparcia i porozmawiać z wykwalifikowanym personelem. 

ZAMKNIJ