To koniec sterowania Polską! Beata Szydło w pięknym stylu postawiła Merkel do pionu!

To koniec sterowania Polską! Beata Szydło w pięknym stylu postawiła Merkel do pionu!

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

Premier Beata Szydło w przeciwieństwie do przywódców krajów Europy Zachodniej utrzymuje twarde i stanowcze stanowisko dotyczące polityki imigracyjnej i ochrony bezpieczeństwa obywateli naszego kraju. Szefowa polskiego rządu na antenie TVP w programie „Gość Wiadomości” wezwała władze krajów Unii Europejskiej do obudzenia się z letargu i zerwania z poprawnością polityczną. Tak ostre słowa premier z z pewnością nie spodobają się lewicowo-liberalnemu establishmentowi.

Beata Szydło zaznaczyła, że to właśnie europejskie elity promujące politykę multikulti są odpowiedzialne za wzrost zagrożenia terrorystycznego i kolejne zamachy. Szydło dodała, że jej rząd nie ulegnie żadnym naciskom i nie będzie przyjmował tysięcy islamskich imigrantów, gdyż ma zupełnie inne priorytety:

My się z tym nigdy nie pogodzimy, nie ma takiej ceny, za którą bezpieczeństwo Polaków byśmy mogli sprzedać, więc dla mnie najważniejsze jest to, by dzisiaj mieć partnerów w Europie, w elitach europejskich, do rozmawiania o tym, co zrobić, żeby walczyć z terroryzmem.

Premier nie szczędziła krytyki wobec europejskiego establishmentu, a szczególnie kanclerz Niemiec Angeli Merkel, której decyzja w lecie 2015 o niekontrolowanym przyjęciu miliona islamskich imigrantów była jedną z przyczyn obecnej fali zamachów terrorystycznych:

Wielu polityków mówi: nie łączmy polityki migracyjnej z terroryzmem. Oczywiście jest to do pewnego stopnia zrozumiałe gdy mówimy o tych ludziach, którzy potrzebują pomocy i są rzeczywistymi uchodźcami. Tyle tylko, że z tej polityki migracyjnej, otworzenia się tak szeroko przez elity europejskiej, a szczególnie panią kanclerz Merkel, która zaprosiła do Europy tak wielu uchodźców, skorzystali ci, którzy dzisiaj sieją śmierć.

Premier Beata Szydło dodała również, że do obrony bezpieczeństwa Europy jest potrzebne podejście do tej kwestii w sposób taki, jak ją rozwiązują państwa Europy Środkowo-Wschodniej takie jak Polska, Węgry czy Słowacja, a nie kolejne rozmowy o relokacjach i przyjmowaniu nowych nielegalnych imigrantów. Tutaj premier podkreśliła, że konieczne jest zerwanie z poprawnością polityczną, tak szeroko rozpowszechnioną i paraliżującą wszelkie działania państw w Zachodniej Europie:

Europa środkowowschodnia ma rozwiązania, pokazaliśmy jak to robić. Teraz trzeba, by pozostali chcieli to zrozumieć i nie bać się o tym mówić. Niech ta poprawność polityczna zostanie w końcu zastąpiona rozsądkiem politycznym.

Premier Beata Szydło po raz kolejny pokazuje, że zdecydowana i konsekwentna polityka imigracyjna, jaką prowadzi Polska i inne kraje Grupy Wyszehradzkiej jest jedynym rozwiązaniem, które może uratować Europę i zapobiec kolejnym zamachom terrorystycznym. Szefowa polskiego rządu nie ukrywa, że to europejskie elity na czele z kanclerz Niemiec Angelą Merkel są winne obecnej sytuacji, kiedy na ulicach niemal codziennie leje się krew niewinnych ludzi. Premier celnie zauważa, że jedynym rozwiązaniem jest odejście od poprawności politycznej, nazwanie rzeczy po imieniu i realna ochrona granic Unii Europejskiej. Tyle tylko, że zaczadzeni lewicową ideologią politycy w Europie Zachodniej nie chcą tego zrozumieć i na razie wszystko wskazuje, że będą pogrążali swoje kraje w spirali islamskiego terroru.

ZAMKNIJ