Ludzi Brukseli ZATKAŁO! Ostra i miażdżąca wiązanka węgierskiego ministra w obronie Polski!

Ludzi Brukseli ZATKAŁO! Ostra i miażdżąca wiązanka węgierskiego ministra w obronie Polski!

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

W ostatnim czasie liberalna opozycja w Polsce kreuje pogląd, że Polska „Kaczyńskiego” została na placu boju sama, a od rządu odwrócił się nawet Viktor Orban. Teraz możemy z całą pewnością stwierdzić, że to bzdury.

 

Węgierski minister spraw wewnętrznych Peter Szijjarto wypowiedział dziś słowa, które nijak nie wpisują się w narrację tzw. totalnej opozycji. W tak ciepłych słowach i z taką przyjaźnią o naszym kraju dawno nie wypowiadał się żaden zagraniczny polityk.

 

„Polscy przyjaciele zawsze mogą na nas liczyć, mogą liczyć na naszą solidarność, i nie przyłożymy ręki do żadnych kroków ze strony Unii Europejskiej, które zaszkodziłyby Polsce” – oznajmił Szijjarto po spotkaniu szefów dyplomacji Grupy Wyszehradzkiej i Partnerstwa Wschodniego.

 

„Niestety widzimy, że Komisja Europejska bardzo wyraźnie stosuje wobec Polski podwójne standardy. To nie do przyjęcia. Byłoby dobrze, gdyby instytucje europejskie zamiast upatrywania sobie niektórych państw członkowskich skoncentrowały się na rzeczywistych problemach” – oznajmił.

 

Dodał, że sytuacja w sferze bezpieczeństwa jeszcze nigdy nie była w Unii Europejskiej taka jak teraz. „Byłoby lepiej, gdyby europejskie instytucje w Brukseli zajmowały się raczej tym, jak przywrócić bezpieczeństwo Europie i Europejczykom zamiast zupełnie bezzasadnie dręczyć niektóre państwa członkowskie” – podkreślił.

 

ZAMKNIJ