Świat w szoku! Grób Michaela Jacksona jest pusty! Co się stało z jego ciałem?

Świat w szoku! Grób Michaela Jacksona jest pusty! Co się stało z jego ciałem?

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....
Osiem lat temu świat obiegła traumatyczna informacja – zmarł król popu, Michael Jackson. Legendarny artysta pozostawił po sobie trójkę dzieci, miliony fanów, a przede wszystkim ogromny dorobek muzyczny. Okazuje się, że w znanym wszystkim miejscu pochówku nie ma ciała Jacksona!
 

ały świat odprowadzał Michaela Jacksona w jego ostatniej drodze na cmentarz Forest Lawn w Los Angeles. Tam oficjalnie spoczywa jego ciało. Warto podkreślić słowo oficjalnie, bo, jak dowiedział się RadarOnline, grób króla popu jest pusty. Światło dzienne ujrzał jeden z pilnie strzeżonych sekretów rodziny Jacksonów. Okazuje się, że podczas pogrzebu ciało Michaela Jacksona nie znajdowało się w trumnie! 

 

Co więc stało się z ciałem muzyka? Rodzina ze względów bezpieczeństwa zdecydowała, że pochowa Jacksona w innym miejscu. Do czasu podjęcia jednomyślnej decyzji, ciało artysty spoczywało w prosektorium. 

 

"Rodzina Michaela utrzymywała to w tajemnicy ze względu na bezpieczeństwo i zgodnie z daną mu obietnicą. Katherine wyznała prawdę tylko kilku zaufanym osobom. Ciało jej syna zostało skremowane, a prochy zostały rozsypane w jego ukochanym Neverlandzie pod gruszą. To było jego ulubione miejsce. Przesiadywał tam całymi godzinami, a rodzinie zależało, by spoczął tam, gdzie czuł się najlepiej" – dowiadujemy się od RadarOnline.

 

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku. W 2011 roku jego osobisty lekarz Conrad Murray został uznany winnym nieumyślnego zabójstwa piosenkarza poprzez podanie mu propofolu, którego stosowanie w warunkach domowych jest niedozwolone

 
ZAMKNIJ