Odwołano koncert! Zauważyli coś przerażającego. Furgonetka wyładowana...

Odwołano koncert! Zauważyli coś przerażającego. Furgonetka wyładowana...

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....
Z powodu zagrożenia terrorystycznego w Rotterdamie odwołano w ostatniej chwili koncert kalifornijskiego zespołu rockowego Allah-Las, który miał się odbyć w środę wieczorem.
 

Lokalna policja aresztowała i przesłuchała już kierowcę hiszpańskiej furgonetki którą pozostawił przed halą koncertową a której znajdowały się butle gazem. Aresztowano także drugą osobę, która może być w to zamieszana.

 

W związku z zagrożeniem terrorystycznym koncert Allah-Las nie odbędzie się dziś wieczorem, na polecenie policji” – czytamy w oficjalnym komunikacie organizatorów na Twitterze.


Namierzenie samochodu było efektem współpracy hiszpańskich służb i holenderskiej policji. Jak powiedział burmistrz Rotterdamu, Ahmed Aboutaleb sprawdzane są wszystkie wątki oraz, podkreśli, że nie należy także wyciągać pochopnych wniosków.

 

Hala w której miał odbyć się koncert Allah-Las może pomieścić do 1000 osób. Koncert miał się odbyć we środowy wieczór i miał rozpocząć się o 20.30.

 

 


Chwilę przed rozpoczęciem koncertu pod halą pojawili się policjanci w kamizelkach kuloodpornych oraz odział antyterrorystyczny DSI. Budynek ewakuowano a fanom kazano bezpiecznie wrócić do domu.


wRealu24.pl 

 

 

ZAMKNIJ