Duda zdradził Polskę i PiS? Sądy w Polsce to SYF! Co dalej z wymiarem sprawiedliwości? (Video)

Media głównego nurtu celowo podgrzewają atmosferę trwającego konfliktu pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a prezydentem Dudą. Jednak to jest celowa manipulacja...A jaka jest prawda?

Duda zdradził Polskę i PiS? Sądy w Polsce to SYF! Co dalej z wymiarem sprawiedliwości? (Video)

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

Rząd PiS absolutnie nie radzi sobie z polityką informacyjną, ale sama partia ma się dobrze i rośnie w siłę. Do sprawy odniósł się jeden z głównych i najbardziej zaufanych ludzi prezesa Kaczyńskiego.

 

"Emocje są złym doradcą. Nie chcę, żeby politycy Zjednoczonej Prawicy wsłuchiwali się w głos opozycji, która celowo podnosi emocje. My nie powinniśmy ulegać tej atmosferze" - powiedział w rozmowie dla "Gazety Polskiej Codziennie" marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

 

Zjednoczona prawica?

 

"Oczekiwałem, podobnie jak większość polityków PiS-u, że pan prezydent, mając zastrzeżenia, podpisze te ustawy lub nie podpisze i skieruje je do Trybunału Konstytucyjnego. Szczególnie jednak liczyli na to ci Polacy, którzy zostali poszkodowani przez wymiar sprawiedliwości, a przecież jest ich bardzo wielu, czego przykładem jest np. wielkie powodzenie Dudapomocy. O tym, że zmiany w wymiarze sprawiedliwości są konieczne, mówią sondaże, które pokazują, że 70 proc. naszych rodaków chce zmian. Na konieczność reform wskazywali też politycy opozycji. Teraz sytuacja się zmieniła, ale nie rezygnujemy z reformy. Mam jednak wrażenie, że te zmiany nie będą tak głębokie, jak zaplanowaliśmy, i  to trzeba powiedzieć" - powiedział marszałek.

 

Czy mamy konflikt na górze?

 

Emocje są złym doradcą i nie można dać im się ponieść. Nie chcę, żeby politycy Zjednoczonej Prawicy wsłuchiwali się w głos opozycji, która celowo podnosi emocje. My nie powinniśmy ulegać tej atmosferze. Musimy pracować i to właśnie robi rząd premier Beaty Szydło. Różnica zdań nie może być powodem do rozbijania obozu Zjednoczonej Prawicy. Będziemy robili wszystko, żeby nasza niezagrożona większość parlamentarna w dalszym ciągu realizowała program PiS-u" - powiedział gazecie marszałek Karczewski.

 

Obejrzyj komentarz Marcina Roli odnośnie sytuacji jaka się w tej chwili odbywa w Polsce po wecie prezydenta Dudy:

wRealu24.pl

ZAMKNIJ