MASAKRA! Czy to koniec jednej ze słynnych sióstr Williams? Co się stało?

Venus Williams to amerykańska tenisistka, która 9 czerwca uczestniczyła w wypadku samochodowym. 78 letni mężczyzna z jej winy trafił do szpitala, wkrótce zmarł. Sprawa dopiero teraz wyciekła.

MASAKRA! Czy to koniec jednej ze słynnych sióstr Williams? Co się stało?

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

9 czerwca Venus jechała samochodem w Palm Beach Gardens na Florydzie. Na jednym ze krzyżowań wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w samochód, w którym jechało starsze małżeństwo. Oboje trafili do szpitala.

 

Po dwóch tygodniach 78 – letni mężczyzna zmarł. Natomiast kobieta żyje, wciąż dochodząc do siebie po wypadku.

 

Według miejscowej policji sprawcą wypadku była Williams. Po przeprowadzonych badaniach stwierdzono, że Venus nie była pod wpływem alkoholu ani innych środków odurzających.

 

To nie pierwszy samochodowy problem Williams. Już wcześniej otrzymywała liczne mandaty za, które musiała płacić dużo więcej gdyż nie opłacała ich opłacenia w terminie. Kilka razy jeździła bez ważnych dokumentów uprawniających do prowadzania samochodu.

 

Wypadek z początku czerwca może negatywnie wpłynąć zarówno na jej życie zawodowe jak i prywatne.

 

Venus Ebony Starr Williams (ur. 17 czerwca 1980 w Lynwood) – amerykańska tenisistka, zwyciężczyni siedmiu turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej, zdobywczyni niekalendarzowego Wielkiego Szlema w grze podwójnej (wraz z Sereną), podwójna mistrzyni olimpijska z Sydney (2000) (gra pojedyncza i podwójna) oraz mistrzyni olimpijska w grze podwójnej z  Pekinu (2008) i Londynu (2012). Starsza siostra tenisistki Sereny Williams.

wRealu24.pl 

ZAMKNIJ